معرفی شرکت آریـــان دوخـــت ارس

" شرکت آریان دوخت ارس" از سال (1387) تا سال (1397) در قالب شرکت تجاری نسبت به تاًمین البسه سازمانی فعالیت می نمود که با توجه به تاًکید مقام معظم رهبری بر تولید ملَی و داخلی با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با بهره مندی از دانش فنی و تکنولوژی روز اروپا نسبت به خرید، نصب و راه اندازی دستگاه های به روز دنیا از کشورهای آلمان، ایتالیا، ژاپن در محل کارخانه واقع در منطقه آزاد ارس اقدام نموده است، شرکت جهت بومی سازی تولیدات و انتقال دانش فنی در طی مدت 6 ماه از تکنسین های خارجی در محل کارخانه جهت آموزش پرسنل و کارشناسان مستقر در منطقه بهره برده است، و در طی سالیان گذشته و درحال حاضر تولیدات شرکت صرفاٌ با استفاده از نیروهای متخصص و مجرب داخلی انجام می شود.

Image

کارخانه در سال (1397) توسط ریاست محترم جمهور در سفر به استان آذربایجان شرقی، افتتاح و شروع به فعالیت نموده است. این کارخانه ظرفیت تولید سالیانه 200.000 دست کت و شلوار با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارد و قادر است در صورت سفارش این ظرفیت را تا 350.000 دست در سال ارتقاء بخشد و در نتیجه زمینه اشتغال 180 تا 200 نفر را بصورت مستقیم از مردم بومی منطقه فراهم آورد.

شرکت مفتخر است در راستای تأکید مقام عُظمای ولایت در خصوص حمایت از تولید ملی و داخلی و همچنین حمایت از تولید کالای ایرانی و توسعه اشتغال مردم منطقه گام کوچکی برداشته و با خدمت رسانی به مردم و سازمانها و شرکت ها و ارگان های دولتی و عمومی و شرکت های خصوصی منویات و فرمایشات ایشان جامه عمل بپوشاند.

در خاتمه امید است با حمایت های آن شرکت محترم بتوانیم تولیدات با کیفیت و قیمت مناسب را ارائه و زمینه همکاری برد_ برد در قالب قرارداد فیمابین فراهم گردد.